Polecam dobrego dermatologa

Jestem z Częstochowy i tutaj udało mi się znaleźć dobrego dermatologa. Jest to pani około czterdziestki, wysoka w okularach, która przyjmuje zarówno na NFZ, jak i prywatnie.

Z tego, co widzę, z jej porad korzysta coraz więcej pacjentów, gdyż w przychodni, gdzie przyjmuje bezpłatnie na NFZ, są spore kolejki. Niestety, nie można zapisać się tam do dermatologa wcześniej, na daną godzinę, lecz trzeba przyjść tego samego dnia i najpierw poczekać w kolejce do rejestracji, a następnie czeka się na wizytę pod gabinetem pani doktor. Jest to dość uciążliwe, dlatego można też zapisać się wcześniej telefonicznie do jej prywatnego gabinetu.

Jeżeli nie macie czasu i cierpliwości, by czekać w kolejce w przychodni, a stać was na prywatną wizytę, zapiszcie się do pani doktor prywatnie. Ja chodzę do przychodni, gdzie raz czekałam w kolejce dwie godziny, a raz aż trzy, ale myślę, że było warto, gdyż dzięki wdrożonemu przez panią doktor leczeniu, udało mi się rozwiązać mój problem.

Jest ona jednym z lepszych dermatologów w Częstochowie. Ma dobre podejście do pacjentów – jest miła i uśmiechnięta, a także cierpliwa i wyrozumiała. Każdy problem dermatologiczny traktuje poważnie, tłumaczy, jakie mogą być przyczyny danego problemu i gdy jest taka potrzeba, najpierw zleca odpowiednie badania, a potem na podstawie ich wyników, przepisuje leki lub też ewentualnie stosuje inne zalecenia, np. zmianę diety.

Jeżeli szukacie dobrego dermatologa dla siebie lub swojego dziecka, mogę spokojnie polecić tę panią dermatolog z Częstochowy.

Dodaj komentarz