Znalazłam endokrynologa w Częstochowie

Dostałam skierowanie do lekarza o specjalności endokrynologia. Mam ponad 40 lat i nigdy nie byłam u lekarza takiej specjalności, a nawet nie wiedziałam, czym dokładnie się taki doktor zajmuje. Wydaje mi się też, że ciężko znaleźć endokrynologa, nawet w dość dużym mieście, jakim jest Częstochowa.

Niedawno na mojej dzielnicy otwarto nową przychodnię, gdzie przyjmują lekarze kilku specjalności. Okazało się, że tam przyjmuje pani endokrynolog. Zapisałam się tam na wizytę, na którą czekałam dwa tygodnie. Uważam, że to krótko, a wizyta nie była strasznie droga. Pani doktor dość długo ze mną rozmawiała na temat przebytych chorób oraz leków, jakie przyjmowałam, zwłaszcza leków hormonalnych. Pytała też, czy w mojej rodzinie, ktoś miał podobne problemy, jak ja, a więc problemy z tarczycą.

Odpowiedziałam szczegółowo na wszystkie pytania. Pani doktor zleciła mi różne badania, w tym także usg tarczycy. Podejrzewa u mnie niedoczynność tarczycy. Myślę, że po tych badaniach na kolejnej wizycie przepisze mi jakieś leki i moje samopoczucie się poprawi. Obecnie źle się czuję, jestem ciągle przemęczona i ociężała. Myślę, że brakuje mi jodu, ale potrzebuję tez odpowiednich leków.

Na tym etapie, nie jestem jeszcze pewna, czy ta pani endokrynolog z Częstochowy jest dobrym endokrynologiem, ale jestem dobrej myśli, gdyż wydaje mi się kompetentnym i sumiennym lekarzem i mam nadzieję, że pomoże mi w moich dolegliwościach. Może ktoś chodził już wcześniej do tej endokrynolog w Częstochowie lub innym mieście?

Dodaj komentarz